Jakie są zalety obracarek do palet?

 • łatwy załadunek i rozładunek
 • możliwość załadunku wózkiem widłowym
 • solidna i łatwa w utrzymaniu
 • bezpieczne i kontrolowane obracanie/przechylanie
 • zmniejszaniu kosztów produkcji
 • polepszaniu warunków BHP
 • usprawnianiem procesów technologicznych i logistycznych
 • wymiany palety spod towaru
 • przeniesienie towaru na paletę
 • obrót stosu papieru do druku
 • obracania rolki papieru
 • odwracania płaskich elementów powierzchniowych

Obracarki Palet / Zmieniarki Palet stacjonarne i mobilne

Obracarki Palet / Zmieniarki Palet stacjonarne i mobilne

Obracarki / Odwracarki stosu papieru stacjonarne i mobilne

Obracarki / Odwracarki stosu papieru stacjonarne i mobilne

Obracarki / Manipulatory Roli papieru lub folii

Obracarki / Manipulatory Roli papieru lub folii

Materiały eksploatacyjne

Materiały eksploatacyjne

Palety są stosowane w bardzo wielu dziedzinach przemysłu oraz handlu. Zalet stosowania palet jest bardzo wiele, jednak aby w pełni móc wykorzystać zalety tego rozwiązania dobrze jest stosować specjalistyczne urządzenia takie jak: obracarki palet, zmieniarki palet, inwertery palet, odwracarki palet, wymieniarki palet, odwracarki pustych palet, przechylarki palet oraz różnego rodzaju manipulatory towarów znajdujących się na paletach.

Urządzenia te w znacznym stopniu ułatwiają załadunek i rozładunek towarów. Często w takich wypadkach można wspomóc pracę dodatkowo wózkiem widłowym.

Zastosowanie obracarek palet pozwala na usprawnienie procesów technologicznych oraz logistycznych, co pociąga za sobą obniżenie kosztów produkcji oraz polepszenie warunków pracy i BHP.

Manipulatory palet pozwalają w bezpieczny i kontrolowany sposób obracać czy przechylać palety. Kolejną zaletą ich stosowania jest możliwość sprawnego przeniesienia towaru na paletę. Można też wymienić paletę z pod towarów, co jest bardzo ważne w przypadku spełnienia przez przedsiębiorstwo odpowiednich standardów sanitarnych.

Inwertery palet znajdują też zastosowanie w przypadku obracania stosu papieru do druku, czy obracania rolek papieru, jak również w przypadku odwracania płaskich elementów powierzchniowych.

Wszystkie nasze urządzenie cechuje solidność oraz łatwość utrzymania.

Sprawdź zalety współpracy w zakresie obracarek do palet

Współpracując z naszą firmą masz gwarancję indywidualnego podejścia i kompleksowej usługi. Przede wszystkim staramy się poznać potrzeby naszych klientów i doradzamy jaki rodzaj obracarek będzie najlepszym rozwiązaniem w konkretnych przypadku.

Oferujemy bardzo szeroki wybór obracarki palet, zmieniarki palet, inwertery palet, odwracarki palet, wymieniarki palet, mobilny inverter stosu, przechylarki palet oraz różnego rodzaju manipulatory towarów znajdujących się na paletach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, nie kończymy współpracy w chwili sprzedaży urządzenia, ale oferujemy pełen serwis zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny.

Jakie obracarki do palet oferujemy?

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres urządzeń służących do obracania palet, manipulowania i obracania rolek papieru lub folii oraz innych czynności niezbędnych w trakcie procesu produkcyjnego.Urządzenia te można podzielić na:

Obracarki Palet / Zmieniarki Palet stacjonarne i mobilne

Zadaniem tych urządzeń jest wymiana palet spod towaru, zadanie to realizują na kilka sposób dlatego noszą różne nazwy: zmieniarka palet, przechylarka palet, przewracarka palet, obrotnica palet, podmieniarka palet, zamieniarka palet itd. Obracarki wykorzystywane są też do obracania towaru jeżeli wymaga tego proces technologiczny.

Wybór obracarek, zmieniarek jest bardzo duży, Można je podzielić na stacjonarne i mobilne. Wśród stacjonarnych należy wymienić: obracarki typu inwertery, obracarki typu przechylarki(mam tutaj dwa typy pracy), obracarki typu ściskające towar i unoszące. Z kolei mobilne wózki zmieniarki, obracarki, odwracarki palet to przede wszystkim:
klasyczne obracarki palet, mobilne, zmieniarki palet z bocznymi płytami zaciskowymi, zmieniarki palet łączące funkcje klasycznej zmieniarki oraz z bocznymi płytami zaciskowymi, zmieniarka, która przesuwa towar z palety na drugą.

Obracarki / Odwracarki stosu papieru stacjonarne i mobilne

Ten tym obracarki stosuje się w przemyśle poligraficznym. Można spotkać się z następujacymi nazwami tych urządzeń: odwracarki stosu, obracarki stosu, przewracarki stosu, obrotnice stosu, manipulatory stosu, utrząsarki stosu itp.

Obracarki stosu papieru dzielą się na stacjonarne i mobilne. Oba rodzaje działają na tej samej zasadzie przy czym mobilne mogą odwracać stosy papieru w różnych częściach zakładu.

Obracarki / Manipulatory Roli papieru lub folii

Ten typ urządzeń służy do manipulowania rolka papieru, folii czy włókniny. W praktyce można spotkać się z następującymi nazwami manipulatory rolek, obracarki roli, przewracarki roli, obracarki czy manipulatory bobin , wózki do roli, odwracarki roli. W zależności od ciężaru rolki posiadają trakcję ręczną lub elektryczną.

Prawidłowy dobór obracarki roli musi przede wszystkim uwzględnić podstawowe parametry rolki, oraz charakter procesu technologicznego. Zapraszamy do kontaktu chętnie pomożemy Państwu wybrać odpowiednie urządzenie

Materiały eksploatacyjne do obracarek do palet

W trakcie pracy wszystkie zmieniarki, obracarki palet wymagają zastosowania odpowiednich materiałów eksploatacyjnych. Oferujemy Państwu ich szeroki wybór. Dzięki odpowiedniemu dobraniu niezbędnych materiałów urządzenia będą pracowały w sposób optymalny.

Zalety naszych usług obracarek do palet

Zapraszamy do współpracy z Redux. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi i indywidualne podejście.

Doradztwo i sprzedaż

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą obracarek, zmieniarek palet. Przede wszystkim oferujemy pomoc w wyborze urządzenia tak aby maksymalnie uprościć proces technologiczny. Współpraca z nami pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze oraz poprawi warunki pracy i jej bezpieczeństwo.

Serwis

Inwertery palet stosowane w zakładach przemysłowych wymagają stałego serwisowania. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom wprowadziliśmy usługę serwisu. Nasz serwis obejmuje zarówno okres gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Dzięki nam obracarki w Państwa firmie będą zawsze sprawne.

Ile kosztuje przemysłowe obracanie palet – Cennik

Poznałeś już zalety obracarek palet jesteśmy przekonani, że odpowiednio dobrana zmieniarka sprawdzi się w Twojej firmie. Zastanawiasz się jaki jest koszt takiego urządzenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem lub do bezpośredniego kontaktu z nami.