O firmie Redux

Firma Redux Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. jest wyłącznym dystrybutorem na teren Polski uznanego w świecie włoskiego producenta obracarek / zmieniarek / manipulatorów  palet, roli i stosu firmy Toppy s.r.l.

Firma Toppy s.r.l powstała w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku stale rozwijając i udoskonalając swoje obracarki palet, manipulatory roli, czy odwracarki stosu papieru.

Dzisiaj firma Toppy s.r.l. jest światowym liderem  w produkcji takich urządzeń jak: obrotnica palet czy obracarka palet, manipulator roli, zmieniarka stosu. Wszystkie te urządzenia są niezbędne, gdy np. mamy do czynienia z wymianą palet, na których znajduje się towar (np. z drewnianych palet na palety plastykowe).

Firma Redux Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. współpracując od wielu lat z producentem obracarek i zmieniarek zapewnia:

  • Doradztwo i sprzedaż w zakresie doboru mobilnych lub stacjonarnych obracarek/wymieniarek palet pod towarami w stosunku do potrzeb zakładu; (branża spożywcza, farmaceutyczna – np. zmiana palet z drewnianych na plastykowe lub na odwrót).
  • Doradztwo i sprzedaż w zakresie doboru mobilnych manipulatorów rolek papieru, folii, tkanin – podawanie rolek do maszyny drukującej (głównie branża drukarska, produkcja papieru w rolach, magazynowanie roli papieru lub folii i inne.)
  • Doradztwo i sprzedaż w zakresie doborumobilnych lub stacjonarnych obracarek stosu papieru lub stosu kartonu (branża drukarska – odwracanie stosu papieru do zadrukowania, produkcja wyrobów papierniczych),
  • Dobór obracarek i sprzedaż, manipulatorów oraz innych inwerterów palet, roli lub stosu w zakresie ponad standardowym (np. obracanie płyt drewnianych w celu lakierowania z obu stron).
  • Szeroki wybór urządzeń służących wymianie palet, obracaniu roli papieru lub odwracaniu stosu papieru lub kartonu;
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny obracarek, manipulatorów, zmieniarek.

Nasi klienci